Buddyzm

Krótkie medytacje pełne wdzięczności

medytacja wdzięczności światło kwiat lilaka

Moi Drodzy, U mnie ostatnio bardzo wiele się dzieje. Ci którzy śledzą mnie na Instagramie, wiedzą, że kupiłam przepięknie miejsce (a cała historia tego zakupu graniczy z cudem – na pewno kiedyś wszystko opowiem:) ). W każdym razie przepełnia mnie wdzięczność i chciałam chociaż troche ją wyrazić nagrywając te dwie krótkie medytacje. Obie nagrałam wczytaj dalej

Buddyjska medytacja prowadzona – świetlisty oddech + medytacja miłującej dobroci metta

Buddyjska medytacja prowadzona - świetlisty oddech + medytacja miłującej dobroci metta

Od bardzo dawna chciałam zacząć się dzielić na większą skalę moim doświadczeniem i wiedzą z zakresu Ścieżki Buddyjskiej. Do tego pierwszego nagrania zbierałam się bardzo długo (chodziło głównie o problem z jego realizacją, brak czasu i przestrzeni). Ale w końcu spontanicznie się udało. Poczułam, że należy to zrobić, usiadłam i wypłynęły ze mnie te słowa.

ZOSTAŃ ZE MNĄ
ZOSTAŃ ZE MNĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.