poznaj mnie moc kamieni naturalnych

Witaj w mojej Skarbnicy Dobrej Energii!

Mam na imię Marzena. Jestem jednoosobowym szalonym zespołem ogarniającym wszystko co tutaj znajdziesz 😀 Wiele przedmiotów jest wykonanych przeze mnie osobiście (m.in. biżuteria, mieszanki kadzidlane i mieszanki olejków), a wszystkie inne sama przetestowałam – najczęściej są to wieloletnie historie poszukiwania zapachów i innych wysokiej jakości produktów.

Każda paczka jest pakowana przeze mnie, staram się znaleźć w tym złoty środek między zabezpieczeniem produktów, a estetyką i ekologicznością opakowania. Wykorzystuję materiały z odzysku (jak kartony, folie bąbelkowe czy skropak, które przychodzą np. w paczkach z materiałami) oraz papierowe wypełniacze i taśmy klejące.

Jako, że stronę także zrobiłam sama, sama robię wszystkie zdjęcia, opisy produktów itd. więc niekoniecznie wszystko co mam w ofercie jest widoczne w sklepie. Jeśli np. na targach widziałeś/aś coś u mnie, a nie ma tego tutaj to najprawdopodobniej jeszcze nie zdążyłam dodać tego produktu – zawsze można do mnie napisać w tej sprawie.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz zrobić to tutaj:

 

KONTAKT

POZNAJ MNIE

Dowiedz się trochę więcej o mnie i o powstaniu Dziupli Puszczyka

Cześć!

Mam na imię Marzena i zapraszam Cię do mojej Skarbnicy Dobrej Energii😀
 
Na codzień zajmuję się tworzeniem aranżacji florystycznych, głównie ślubnych.
Możesz je zobaczyć na www.mkendrawedding.etsy.com
 
Niedawno stworzyłam Dziuplę Puszczyka, bo pomyślałam, że chciałabym się podzielić ze światem, z innymi, rzeczami, które są mi znacznie bardziej bliskie.
 
Od dziecka interesuję się wszelkimi rzeczami powszechnie uznawanymi za paranormalne – astrologią, różnymi formami magicznymi, pracą z energią, wierzeniami różnych ludów, różnymi filozofiami. 
 
Z tych wszystkich rzeczy minerały są mi szczególnie bliskie. Bardzo mi pomogły w różnych trudnych momentach mojego życia. Często używałam ich jako wsparcia energetycznego, były takimi moimi przyjaciółmi, czasem działały na mnie uspokajająco – oczywiście to wszystko zależy jakie. Są dla mnie bardzo ważne i chciałabym się z Wami tym podzielić.
 
Tworzę biżuterię wykorzystując technikę makramy. Jak widzicie wszystkie kamienie są w taki specjalny sposób razem zaplecione.
Ale najważniejszy dla mnie jest sam dobór tych minerałów. Wszystkie kamienie wybieram kierując się moim bardzo rozwiniętym poczuciem przepływu energii, doświadczeniem w pracy z kamieniami naturalnymi i wiedzą o nich.

Wybieram tylko najpotężniejsze kamienie i staram się wybierać te, które wibrują w sposób odpowiadający mojej intencji stworzenia każdego amuletu.
 
W całym procesie – od doboru kamieni, ich ułożenia, po ostateczne splatanie, jestem bardzo skoncentrowana na mojej intencji. To sprawia, że biżuteria jest potężnym amuletem, który ma pomagać osobie, która go będzie go nosić. Najczęściej chodzi o wsparcie energetyczne w danych problemach tej osoby. Ale o tym może jeszcze kiedyś Wam więcej opowiem. 
 

Dlaczego Dziupla Puszczyka?

Bardzo długo myślałam nad tą nazwą w momencia kiedy urodził się pomysł na stworzenie marki, która taką bardziej marką osobistą niż ta ślubna, pokazującą moje głębsze przemyślenia itd.

Pierwszy pomysł na jaki wpadłam to aby nazwa była związana z sowami. Sowy są dla mnie naprawdę wyjątkowymi stworzeniami. W zasadzie przez całe życie czuje z nimi jakiś taki głęboki związek, można powiedzieć, że jest to moje zwierzę totemiczne.

No i tak myślałam, myślałam, szukałam jakiegoś dobrego rozwiązania. Pomyślałam o dziupli – że to miejsce będzie właśnie taką moją dziuplą, gdzie znajdziecie przeróżne moje twory.

Później szukałam nazwy jakiejś konkretnej sowy, czegoś,co by mi fajnie brzmiało z tą dziuplą. Padło na Puszczyka, który jest w sumie taką najbliższa mi sową. Zawsze kiedy słyszę ich pohukiwania to jest to dla mnie coś niesamowitego.

Dziupla Puszczyka, czyli miejsce, gdzie znajdziecie wszelakie twory i ich twórcę, mnie, czyli Puszczyka.

WIĘCEJ O MNIE

Od czasu, gdy nagrałam powyższe filmiki wiele się zmieniło.

Biały Medytujący Budda

Buddyzm – moja droga odpuszczania

Jak możesz zauważyć, zwłaszcza jeśli spotkaliśmy się osobiście np. na targach, odkąd nagrałam powyższe filmiki dość mocno zmieniłam swój wygląd. Jest to niewielka oznaka dużych zmian zachodzących wewnętrznie.

Kilka lat temu w moim życiu nastąpiła duża zmiana – w końcu trafiłam na ścieżkę, której poszukiwałam całe życie – buddyzm, a właściwie wczesny buddyzm. Jestem absolutnie pewna, że to moja droga i, że jedyną możliwością jej pełnej realizacji jest życie monastyczne, a przynajmniej pustelnicze.

Od tej pory w moim życiu zachodzi wiele zmian, wiele rzeczy odpuszczam, ograniczam swoje aktywności i potrzeby, dążąc do zakończenia wielu spraw i stworzenia warunków do kompletnego wycofania się z życia świeckiego.

Powstanie Dziupli od początku miało być drogą do zakończenia działalności florystycznej przy jednoczesnej możliwości funkcjonowania (co tu dużo mówić prowadzenie legalnej firmy to bardzo duże koszty…). Niestety w międzyczasie pojawiło się sporo problemów (od pandemii po chorobę nowotworową mojej mamy).

Obecnie (VII 2023) nadal utrzymuję swoją firmę dzięki tworzeniu ślubnych dekoracji florystycznych, ale każda rzecz, którą kupisz w Dziupli przybliża mnie do zakończenia tego rozdziału, za co jestem ogromnie wdzięczna ❤🙏

Po śmierci mojej mamy moja sytuacja bytowa jest coraz cięższa, utknęłam w domu z dwoma bardzo trudnymi osobami… Stanęłam na głowie, żeby zdobyć miejsce, gdzie mogłabym się przenieść z całym tym moim firmowym majdanem. Niestety sytuacja mnie przerosła… O szczegółach dowiesz się w opisie zrzutki. Jeśli możesz do niej dorzucić choćby złotówkę czy po prostu gdzieś udostępnić – byłoby cudownie!
Z góry dziękuję ❤🙏

śledź mnie na Instagramie

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.