POZNAJ MNIE

Dowiedz się trochę więcej o mnie i o powstaniu Dziupli Puszczyka

Cześć!

Mam na imię Marzena i zapraszam Cię do mojej Skarbnicy Dobrej Energii😀
 
Na codzień zajmuję się tworzeniem aranżacji florystycznych, głównie ślubnych.
Możesz je zobaczyć na www.mkendrawedding.etsy.com
 
Niedawno stworzyłam Dziuplę Puszczyka, bo pomyślałam, że chciałabym się podzielić ze światem, z innymi, rzeczami, które są mi znacznie bardziej bliskie.
 
Od dziecka interesuję się wszelkimi rzeczami powszechnie uznawanymi za paranormalne – astrologią, różnymi formami magicznymi, pracą z energią, wierzeniami różnych ludów, różnymi filozofiami. 
 
Z tych wszystkich rzeczy minerały są mi szczególnie bliskie. Bardzo mi pomogły w różnych trudnych momentach mojego życia. Często używałam ich jako wsparcia energetycznego, były takimi moimi przyjaciółmi, czasem działały na mnie uspokajająco – oczywiście to wszystko zależy jakie. Są dla mnie bardzo ważne i chciałabym się z Wami tym podzielić.
 
Tworzę biżuterię wykorzystując technikę makramy. Jak widzicie wszystkie kamienie są w taki specjalny sposób razem zaplecione.
Ale najważniejszy dla mnie jest sam dobór tych minerałów. Wszystkie kamienie wybieram kierując się moim bardzo rozwiniętym poczuciem przepływu energii, doświadczeniem w pracy z kamieniami naturalnymi i wiedzą o nich.

Wybieram tylko najpotężniejsze kamienie i staram się wybierać te, które wibrują w sposób odpowiadający mojej intencji stworzenia każdego amuletu.
 
W całym procesie – od doboru kamieni, ich ułożenia, po ostateczne splatanie, jestem bardzo skoncentrowana na mojej intencji. To sprawia, że biżuteria jest potężnym amuletem, który ma pomagać osobie, która go będzie go nosić. Najczęściej chodzi o wsparcie energetyczne w danych problemach tej osoby. Ale o tym może jeszcze kiedyś Wam więcej opowiem. 
Do zobaczenia.

Dlaczego Dziupla Puszczyka?

Bardzo długo myślałam nad tą nazwą w momencia kiedy urodził się pomysł na stworzenie marki, która taką bardziej marką osobistą niż ta ślubna, pokazującą moje głębsze przemyślenia itd.

Pierwszy pomysł na jaki wpadłam to aby nazwa była związana z sowami. Sowy są dla mnie naprawdę wyjątkowymi stworzeniami. W zasadzie przez całe życie czuje z nimi jakiś taki głęboki związek, można powiedzieć, że jest to moje zwierzę totemiczne.

No i tak myślałam, myślałam, szukałam jakiegoś dobrego rozwiązania. Pomyślałam o dziupli – że to miejsce będzie właśnie taką moją dziuplą, gdzie znajdziecie przeróżne moje twory.

Później szukałam nazwy jakiejś konkretnej sowy, czegoś,co by mi fajnie brzmiało z tą dziuplą. Padło na Puszczyka, który jest w sumie taką najbliższa mi sową. Zawsze kiedy słyszę ich pohukiwania to jest to dla mnie coś niesamowitego.

Dziupla Puszczyka, czyli miejsce, gdzie znajdziecie wszelakie twory i ich twórcę, mnie, czyli Puszczyka.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Możesz to zrobić tutaj

skontaktuj się

śledź mnie na Instagramie