Kadzidła

Trochę o właściwościach kadzideł, ich historii, sposobach używania, a także o moich autorskich mieszankach.

Jak używać naturalnych kadzideł ziołowych w pęczkach?

naturalne-ziołowe-kadzidło-słowiańskie

Zastanawiasz się jak używać kadzideł ziołowych w pęczkach? Te wspaniałe naturalne kadzidła są bardzo proste w użyciu. Co więcej, jeden pęczek możesz użyć wielokrotnie! Kadzidło należy przez chwilę potrzymać w ogniu (może to być np świeca czy zapalniczka), tak, aby dobrze się rozpaliło. Po chwili ogień przygaśnie, a pęczek będzie się tlił dymiąc. Wtedy użyjczytaj dalej

Jak korzystać z kadzideł żywicznych? – metoda pierwsza – świeca i folia aluminiowa

jak korzystać z kadzideł żywicznych?

Zastanawiasz się jak korzystać z kadzideł żywicznych? Jeszcze nie wiesz czy to odpowiednie kadzidła dla Ciebie, więc zastanawiasz się czy warto od razu kupować kadzielnicę? Dzisiaj pokażę Ci najprostszą metodę korzystania z tych cudów natury, dzięki niej możesz przetestować kadzidła żywiczne bez konieczności zakupu kadzielnicy czy węgielków – wystarczy świeca i kawałek folii aluminiowej.

ZOSTAŃ ZE MNĄ
ZOSTAŃ ZE MNĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu obsługi jej poszczególnych funkcji oraz korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych. Jeżeli ustawienia Twojej przeglądarki nie blokują tych plików cookies, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.